GÜZELLEŞTİRME SERİSİ 3 YATAK ODASI

GÜZELLEŞTİRME SERİSİ 3 YATAK ODASI

Ağustos 18, 2021 0 Yazar: Yeliz Şeyda Elvan

Evimizi güzelleştirme serimizde bu hafta Yatak Odası fikirleriyle karşınızdayız:

CİBİNLİK

Yatak odasının tasarımına uygun olarak cibinlik çeşitleri ile odanıza daha farklı bir hava katmaya ne dersiniz? Aynı zamanda çeşitli sinek ve böceklerden de kurtulmanın en iyi yolu olan cibinlikler tekrar moda olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

RENKLENDİRME

Odanızda yatak başlığının olduğu duvarı farklı bir renge boyamak odanıza çok farklı bir hava katacak. Hatta bu alanda bir raflandırma ile dekorasyon ürünleri odanızdaki yeniliklerden birisi olabilir. Odalardaki monotonluk sıkıcı bir ortam oluşmasına sebep olur, bu nedenle mekanlarda sınırlayıcı renklendirmeler yapmak kullanıcıya yenilik ve canlılık hissi katar.

KÜVET

Yatak odasında ebeveyn banyosunun bulunmuyor olması artık kalıcı bir sorun olmaktan çıktı. Büyük bir inşaat çıkmadan yatak odanızda küvete sahip olmanız mümkün. Tesisatı dışında inşaat masrafı çıkarmayan bu çözüm yatak odasına modern bir hava katıyor. Aynı zamanda keyif de yapabileceğiniz bu mekanın evinizin en sevdiğiniz köşesi olacağından eminiz.

YER YATAĞI

Modern kültüre uygun görünmeyen fakat farklı tasarımlar ve biçimlerle günümüze ayak uyduran bu yer yatağı modelli karyolalar yer yatağı sevenler için çok iyi bir seçenek. Tavan yüksekliğinin kullanıcıya daha yüksek gelmesini sağlayıp ferah bir ortam oluşturur. Özellikle düşük tavanlı yapılar için kullanıldığında bu dezavantajı gölgeler.

Ufak dokunuşlarla hayatınızda güzel bir değişikliğe sebep olabildiysek ne mutlu bize. Serimizin bir sonraki konusunda tekrar görüşmek dileğiyle.